Водонепроникний контейнер PLANO GUIDE SERIES PC 3600.
Водонепроникний контейнер з міцного полікарбонату Plano дозволяє зберегти електроніку і особисті речі від дощу та пилу.
Контейнер має гумове покриття на дні, що дозволяє уникнути не бажаного зміщення вмісту
Характеристики
| Висота | 10,2 см |
| Ширина | 18,4 см |
| Водонепроникність | Так |
| Колір | жовтий |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 28 см |
| Матеріал | полікарбонат |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴





