Fab Defense SD-30 - високоякісний моноблок для оптичного прицілу.
Виготовлений способом фрезерування з цільної алюмінієвої заготовки.
Особливості:
- Підходить для оптики з діаметром труби - 30 міліметрів
- Простий в установці і експлуатації
- Встановлюється на стандартну планку Picatinny
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Вага, г | 326 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Діаметр | 30-34 мм |
| Довжина, см | 129 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
| Материал | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 13 780 ₴




