MIKI1 Руків'я переднє з кріпленням для ліхтаря FAB, "картопля", чорне
1 908 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7000434
MIKI1 Руків'я переднє з кріпленням для ліхтаря FAB, "картопля", чорнеНет в наличии
1 908 ₴
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рукоятка перенесення вогню з інтегрованим кріпленням для ліхтаря.
Ергономічний дизайн дозволяє стріляти з більшим комфортом та ефективністю.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Рукоять виготовлена з міцного полімерного композиту.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 157 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 151 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 908 ₴

