Планка Picatinny FAB для кріплення на стовбур, подвійна, алюмінієва, чорна
1 802 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7000446
Планка Picatinny FAB для кріплення на стовбур, подвійна, алюмінієва, чорнаНемає в наявності
1 802 ₴
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тактичний кронштейн Fab Defense BDR-2 для монтажу лазерних цілевказників і тактичних ліхтарів.
Особливості:
- Надійне кріплення адаптера забезпечує стабільність і точність для всіх лазерних і оптичних аксесуарів
- Установка: Зверху і знизу або з боків
- Виготовлений з авіаційного анодованого алюмінію
- Міцна і легка конструкція
- Легка установка і демонтаж
- Закріплюється болтами Hex ("Allen" type)
- Проста установка, яка не потребує спеціальних навичок зброяра
Характеристики
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Вага, г | 57 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 50 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴

