Кейси з лінійки Tactical зручні для транспортування і зберігання вашої зброї.
Зовнішні отвори допоможуть вам закріпити кейс зовні, уникнувши його переміщення в багажнику вашого автомобіля.
Особливості:
• Міцні, зручні замки
• Цільна рукоять для перенесення
• Зовнішні отвори для кріплення кейса
• Поролон високої щільності
Характеристики
| Висота | 40 см |
| Ширина | 11 см |
| Вага, кг | 3,65кг |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 92 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plano |
| Тип | Кейс |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴



