Цівка Fab Defense для AK-47, АКМ. Надійна, низькопрофільна цівка із системою кріплень M-LOK. Дозволяє встановити планки для розміщення прицілів, руків'я перенесення вогню, сошок та ін.
Особливості:
• Просте встановлення, яке не потребує спеціалізованих знань або інструментів.
• Слоти M-LOK на позначках 12 та 6 годин для встановлення оптики та руків'я перенесення вогню
• Слоти M-LOK на позначках 2, 4, 8 та 10 годин для встановлення аксесуарів
• У цівці вбудований екран для захисту від перегріву
• Два слоти для встановлення QD антабки
• Виготовлено із посиленого полімерного композиту.
Сумісність: AK-47/AKM/AK-74
Характеристики
| Модель зброї | АК-47, АКМ |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Вага, г | 170 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 163 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴










