Boker Plus Kihon Auto, розроблений Лукасом Бернлі, є надзвичайно надійним і недорогим автоматичним ножем для повсякденного використання. Американський найфмейкер вміло поєднує елементи японського дизайну з тактичними елементами в моделі Kihon. Кишеньковий ніж оснащений клинком з обробкою stonewash та вироблений зі сталі марки AUS-8, який нагадує класичний японський меч і відкривається з кнопки. Чорні обкладки руків’я зроблені з легкого алюмінію з насічками. Кліпса коротка типу tip-up.
Характеристики
| Обробка клинка | stonewash |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Пакування | Коробка |
| Вага, г | 100 |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип клінка | Drop Point |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина, см | 195 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 597 ₴




