Тримач магазину FAB, для M4, полімерний, чорний
848 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7000636
Тримач магазину FAB, для M4, полімерний, чорнийНет в наличии
848 ₴
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пенал для магазину M4 Fab Defense 5.56 Pouch - це міцний пенал, який підвищує захист магазину від ушкоджень. Забезпечує зручний доступ до нього.
Особливості:
- Підходить для магазинів всіх типів, в тому числі для алюмінієвих і сталевих магазинів M16 / M4 / AR15
- Надійно кріпиться до поясу
- Унікальний дизайн забезпечує надійне кріплення магазину і захищає його від падіння
- Може бути розміщений на лівому або правому боці
Сумісність:
Для магазинів M16 / M4 / AR15, калібру 5,56 NATO, 223REM
Характеристики
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 87 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 111 мм |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 848 ₴

