Патронташ для патронів Fab Defense SH-5 дозволяє переносити 5 патронів дванадцятого калібру.
Особливості:
- Встановлюється на стандартну планку Picatinny
- Дає можливість розмістити додатковий запас патронів безпосередньо на зброї
- Підходить для патронів 12-го калібру
- Швидкознімне кріплення
- Не вимагає спеціальних знань для установки на зброю
- Виготовлений з міцного пластика
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Вага, г | 85 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 118 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴





