Високоякісний полімерний магазин на 10 патронів калібру 7,62х39.
Легкий, компактний, дуже міцний магазин забезпечує надійну і безперебійну подачу патронів. Простий в обслуговуванні, не вимагає додаткових інструментів для розбирання.
Ергономічна форма і спеціальні насічки сприяють зручному і надійному утриманню магазина, високій швидкості зміни магазину.
Також короткий магазин зручний при стрільбі з положення лежачи.
Ємність магазина в 10 патронів дозволяє використовувати його на полюванні, відповідно до пункту 8.8.2 Наказу МВС №622.
Характеристики
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 105 |
| Калібр | 7,62х39 |
| Загальна довжина, мм | 73 мм |
| Ємність магазина | 10 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴




