Кільця Vector Optics Сталеві 25,4 мм Weaver швидкоз'ємні середні
1 350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5003022
Кільця Vector Optics Сталеві 25,4 мм Weaver швидкоз'ємні середніНет в наличии
1 350 ₴
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кільця із внутрішнім діаметром 25,4 мм виготовлені зі сталі, мають середній профіль, висота від основи до центральної осі становить 21 мм. Кільця швидкознімні, кріпляться на планку Вівер/Пікатінні 21 мм.
Характеристики
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 160 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴

