Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver швидкоз'ємні низькі
1 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5003024
Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver швидкоз'ємні низькіНемає в наявності
1 440 ₴
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кільця з внутрішнім діаметром 30 мм виготовлені із сталі, мають низький профіль, висота від основи до центральної осі – 19 мм. Кільця швидкознімні, кріпляться на планку Вівер/Пікатінні.
Характеристики
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 160 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴

