Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver швидкоз'ємні високі
1 485 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5003026
Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver швидкоз'ємні високіНет в наличии
1 485 ₴
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кільця Vector Optics із внутрішнім діаметром 30 мм виготовлені зі сталі, мають високий профіль, висота від основи до центральної осі становить 27 мм. Кільця легко та швидко знімаються, кріпляться на планку Вівер/Пікатінні 21мм.
Характеристики
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 205 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴

