Рукоять перенесення вогню FAB Defense з тримачем для запасного магазина.
Дозволяє розмістити запасний магазин безпосередньо на цівці зброї, що значно прискорює процес перезарядки.
Встановлюється на стандартну планку 1913 Picatinny.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Рукоять виготовлена з міцного полімерного композиту.
Характеристики
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага, г | 79 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 90 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 537 ₴



