Тактична цівкa для М4, 4 планки Пікатінні, алюміній, чорна
10 971 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7000663
Fab Defense NFR RL алюмінієва рейкова система замінить цівку для М4/M16/AR-15. Опис: - Тонкий профіль для кращого зчеплення та управління вогнепальною зброєю - Чотири рейкові системи Mil-Spec Picatinny Rails для універсальних варіантів установки аксесуарів - Виготовлена з високою точністю з алюмінієвих заготовок 6061 T6 для максимальної міцності та довговічності - Повністю міцна конструкція не буде вигинатися за будь-яких умов - Пройшла польові випробування в екстремальних умовах для максимальної продуктивності та довговічності - Тверде анодоване покриття для оптимальної зносостійкості - Проста установка, замінить ствольну накладку з полімеру - Не вимагає спеціальних навичок зброяра - Перешкоджають обертанню фіксатори M6 -15 моделей
Характеристики
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Вага, г | 534 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 315 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
- Ціна: 10 971 ₴

