M'який чохол для нарізної зброї з оптичним прицілом транспортується за допомогою ременя від рушниці. Чохол закривається текстильною застібкою. Торці чохла додатково укріплені тканиною.
Експлуатаційні особливості: мала вага футляру, надійна фіксація зброї, захищає зброю від механічних пошкоджень, низьких температур, вологи, транспортується за допомогою ременя від зброї.
Характеристики
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 23 см |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина, см | 106 см |
| Матеріал | водостійкий брезент |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Тип | Чехол |
| Материал | Брезент |
Информация для заказа
- Цена: 436 ₴





