Футляр ФЗ-11н для нарізної зброї має ремінь з м’яким наплічником, до футляру ремінь кріпиться за допомогою карабінів і півкілець. Місця з'єднання додатково укріплені хольнітенами. Жорстка кишеня для аксесуарів виготовлена методом термотиснення. Оснащений ручкою для зручного транспортування. Ручка футляру з м’якою накладкою. Для фіксації зброї в середині футляру розміщено три ущільнюючі подушки.
Експлуатаційні особливості: мала вага футляру, надійна фіксація зброї, захищає зброю від механічних пошкоджень, низьких температур, вологи. Можливість зміни положення наплічного ременя для правого або лівого плеча.
Матеріали: нейлон 1680D, EVA, вельвет.
Характеристики
| Висота | 24 см |
| Ширина | 5 см |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина, см | 110 см |
| Матеріал | брезент |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




