Пістолетне руків'я FAB Defense для АК-47/74. Ергономічний дизайн робить поводження зі зброєю комфортнішим. Кут нахилу руків'я знижує втому кисті при тривалому утриманні. Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби. Руків'я виготовлене з міцного полімерного композиту.Є відсік для зберігання запасних батарей.
Характеристики
| Висота | 108 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага, г | 114 |
| Колір | пісочний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 83 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴



