
SunnySky V4010 высокоэффективные бесколлекторные моторы
3 796,83 ₴
- В наявності
- Код: sun98
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка в течение 2–3 недель.
| Motor Model / KV | V4010/KV375 |
|---|---|
| Stator/Rotor Poles | 18N24P |
| Internal resistance | 100mΩ |
| Motor size | Motor length: 26.5mm |
| Shaft diameter | No data |
| AWG | No data |
| Motor weight(wire included) | No data |
| Motor weight(wire excluded) | 115g |
| Rated operational voltage | No data |
| No-load current | 0.5A |
| Maximum continuous power | 725W |
| Maximum continuous current | 29A/30s |
| ESC recommended use | 50A |
| Propeller size recommended use | EOLO12*5/13*5/15*5.5/16*6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 796,83 ₴


