Доставка в течение 2–3 недель.






Specifications
| Model | SpeedyBee FS225 V2 |
| Wheelbase | 225mm |
| Weight | 119g |
| Frame Height | 36mm |
| Camera fixed width | 19mm/20mm |
| Material | Carbon Fiber |
| Top plate thickness | 2mm |
| Heap bottom plate thickness | 2mm |
| Tail bottom plate thickness | 2mm |
| Arm thickness | 5mm |
| Flight Control fixed Size | 30.5*30.5/20*20mm |
| Transmitter fixed size | 30.5*30.5/20*20mm(20*20/Sliding Mounting) |
| DJI Transmitter | Extra TPU Printer Needed |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 594,29 ₴







