
HQProp Duct-T90MMX3 for BEE35 (2CW+2CCW)
176,58 ₴
- В наявності
- Код: spd53
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка в течение 2–3 недель.

Specifications
| Product Name | HQProp Duct-T90MMX3 Propeller |
| Propeller Diameter | 90mm |
| Pitch | 3 |
| Blades | 3 |
| Material | Poly Carbonate |
| Weight | 2.35g |
| Hub Diameter | 11mm |
| Hub Thickness | 5.5mm |
| Shaft | 1.9/1.5/1.9mm |
| Adaptor Rings | NO |
| Weight | 138g |
Includes
| 2 x CW HQProp Duct-T90MMX3 propeller | 2 x CCW HQProp Duct-T90MMX3 propeller |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,58 ₴




