Доставка в течение 2–3 недель.
Tattu R-Line 750mAh 14.8V 95C 4S1P Lipo Battery Pack With XT30 Plug

WARNING: This product can expose you to chemicals including nickel, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov.

Specifications
| Minimum Capacity | 750mAh |
| Configuration | 4S1P / 14.8V / 4Cells |
| Discharge Rate | 95C |
| Max Burst discharge Rate | 190C |
| Net Weight(±20g) | 84g |
| Dimensions | 60x31x27mm (LxWxH) |
| Charge Plug | JST-XHR-5P |
| Discharge Plug | XT30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303,16 ₴





