Доставка в течение 2–3 недель.









Specifications
| Model | SpeedyBee 2306.5-1800KV Motor |
| KV Value | 1800 |
| Stator Poles | 12N14P |
| Shaft Diameter | 4mm |
| Silicone Wire | 20# 150mm |
| Motor Weight (including wires) | 34.34g |
| Phase Resistance (including wires) | 77.55 mΩ |
| Operating Voltage | 6S |
| (1 OV) No-load Current (10V) | 0.71A |
| Maximum Power | 721.97W |
| Maximum Current | 30.76A |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SpeedyBee |
Информация для заказа
- Цена: 1 265,19 ₴






