Доставка в течение 2–3 недель.
NOTICE:
For earlier batches V2/V21 ESC, if you're running BLHeli32 Rev32.8 firmware, please don't enable bidirectional
DShot in Betaflight. To use the bidirectional DShot feature, make sure to upgrade to Rev32.9 firmware.
V22 ESC doesn't have the issue.
Learn more
DShot in Betaflight. To use the bidirectional DShot feature, make sure to upgrade to Rev32.9 firmware.
V22 ESC doesn't have the issue.
Learn more





Layout

Package

SpeedyBee BLHeli32 45A 4 in 1 ESC Specifications
| Firmware | BLHeli32 SpeedyBee 4in1 |
| Continuous Current | 45A * 4 |
| Burst Current | 55A(10S) |
| ESC Protocol | DSHOT300/600/1200 |
| Power input | 3-6S Note: Strongly recommended to solder the filtering capacitor between VBAT"+" and" -" |
| Power output | VBAT |
| Current Sensor | Support (Scale 168) |
| ESC Telemetry | Support |
| Mounting | 30.5 x 30.5mm, 4mm hole size |
| Dimension | 41 * 45 * 6.5mm |
| Weight | 12.5g |
| Supported Motor | 1900KV or below should be needed for 6S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 796,83 ₴





