
Стильна Дізайнерська Футболка Нехуй Шастати С Принтом Черепа Коктейлі Молотова Українські Лозунгі Слава Нації
875 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TSWSWCM
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стильна Дізайнерська Футболка Нехуй Шастати С Принтом Черепа Коктейлі Молотова Українські Лозунгі Слава Нації»
Футболка зроблена в стилі Casual Military на ній надруковона багатьом полюблена фраза "Нехуй Шастати", яка використовувалася українськими військовими і блогерами, коли говорили про вдалі атаки на свинособак. Так само на задньому і передній частині зображен Герб України і лозунги "Слава Нації - Смерть ворогам, Слава України - Героям слава". Така футболка підкреслить вашу любов до України і чітко виявлятиме думку до свинособак.
Ця ж футболка у нас є і в чоловічих розмірах - чоловича футболка "Нехуй Шастать"
Футболка виготовлена з якісної тканини, дуже приємна на дотик і добре тягнеться. Зображення надруковане на високотехнологічному сучасному обладнанні, і це обумовлює його довговічність, навіть після багатьох стирок!
Зазвичай всі розміри є в наявності і готові до відправки, але іноді трапляється що певного розміру немає в наявності і треба буде трохи почекати відправку (3-4 дні).
Додаткові послуги:
- Принт можна перенести з задньої частини на перед, це нічого не коштує, тільки займе трохи часу 2-3 дні.
- Можна внести в дизайн незначні зміни, наприклад - змінити або додати текст. Ця послуга коштує 100 грн.
- Суттєво змінити дизайн, включаючи текст і малюнки. Вартість 300-500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Напис |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Розмір принта | А3 |
| Силует | Прямий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Ширина виробу | 40 см |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Основні атрибути | |
| Мoдель. | Футболка |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 875 ₴










