
Стильна Дізайнерська Футболка Собака Пес Патрон Українські Лозунгі слава Нації - П видавець російської педерації
875 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TSMDP
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стильна Дізайнерська Футболка Собака Пес Патрон Українські Лозунгі слава Нації - П видавець російської педерації»
Футболка зроблена в стилі Casual Military брендом MemorableUA. На задньому боці зображено собака Джек Рассел Тер’єр, нашого знаменитого Патрона, який працює без вихідних і допомагає знайти вибухові речовини залишені орками на нашій землі. А спереду зображений Герб України з лозунгами "Слава Україні - слава Нації - П іздець російської педерації". Футболка підкреслить вашу любов до України і явно позначить негативні почуття до орків.
Ця ж футболка у нас є і в жіночих розмірах - Теніска жіночої "Патрон".
Футболка виготовлена з якісної тканини, дуже приємна на дотик і добре тягнеться. Зображення надруковане на високотехнологічному сучасному обладнанні, і це обумовлює його довговічність, навіть після багатьох стирок!
Зазвичай всі розміри є в наявності і готові до відправки, але іноді трапляється що певного розміру немає в наявності і треба буде трохи почекати відправку (3-4 дні).
Додаткові послуги:
- Принт можна перенести з задньої частини на перед, це нічого не коштує, тільки займе трохи часу 2-3 дні.
- Можна внести в дизайн незначні зміни, наприклад - змінити або додати текст. Ця послуга коштує 100 грн.
- Суттєво змінити дизайн, включаючи текст і малюнки. Вартість 300-500 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | З написами |
| Модель | Футболка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 120 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Силует | Прямий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Ширина виробу | 60 см |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
- Ціна: 875 ₴










