
Компас Снайперський Військовий Артилерійський Професійний Металевий Компас TSC - 069
1 142 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рідкісний компас TSC-69 виготовлений у багатофункціональному металевому корпусі, який надійно захищає прилад від падінь, ударів та механічних пошкоджень:
Компас має широкі трансформаційні можливості. Тобто він збирається сам у себе, а у складеному вигляді не займає багато місця.
На корпусі розміщена відкидна кришка з прицільним склом та розміткою для орієнтування, а також кільце для утримання при орієнтуванні.
З боків корпусу розташовані дві сантиметрові лінійки, які допомагають нам при вимірюванні відстаней по карті та розробці маршрутів. Прицільний проріз та лінза, за допомогою яких визначають азимут, розташовані в торці корпусу.
Під кришкою, що відкидається, знаходяться рідинна колба і бульбашковий рівень. Рівень необхідний для того, щоб мінімізувати неточності у вимірах, що виникають при неправильному утриманні компасу.
З компаса розташована таблиця перерахунку величин.
Важлива особливість – гніздо-з'єднання на різьбленні, що дозволяє зміцнювати компас на різних штативах. Це дозволяє використовувати компас з іншими приладами та інструментами – фотоапаратами, градіометрами та іншими приладами.
Компас оснащений плаваючим лімбом зі стрілкою вкритою фотолюмінофором та рухомою шкалою, розміщеною на відкидній кришці.
Шкала має подвійне оцифрування, завдяки якому величини ухилів отримуємо і в градусах, і у відсотках. Вся поверхня під шкалою, по кільцю, також покрита речовиною, що світиться в темряві.
Таким чином, нічна темрява або робота з компасом у затемнених приміщеннях, наметах, не викликає особливих труднощів.
Компас укомплектований поясним тканинним чохлом та страхувальним шнурком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 195 г |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Складаний корпус, Люмінесцентна стрілка |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Рідинний |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴









