
Бінокль Артилерійський Військовий 7x50 Bassell-w.p. З Вимірювальною Сіткою Та Підсвічуванням BASSEL - WP 14958
6 849 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4458-245
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бінокль Артилерійський Військовий 7x50 Bassell-w.p. З Вимірювальною Сіткою Та Підсвічуванням BASSEL - WP 14958»
Бінокль артилерійський 7х50 з сіткою та підсвічуванням BASSEL - WP 14958
Бінокль 7x50 Bassell-w.p це класична модель ПОВНОЦІННОГО АРТИЛЕРІЙСЬКОГО бінокля з повним просвітленням та ПІДСВІТКОЮ та міцним, ударостійким корпусом з гумовим покриттям, що забезпечує кращу хваткість та захист від бруду та вологи.
Основні характеристики артилерійського бінокля 7x50 Bassell-w.p.
Бінокль 7x50 Bassell-w.p. відрізняється чіткістю та ясністю видимого зображення.
Бінокль з червоним підсвічуванням сітки, включається натисканням кнопки, батарейки в комплекті!
Пило-водо непроникний, ударо-вибухо-безпечний!
100% ОРІГІНАЛ!
Всі елементи оптики виготовлені із якісного скла ВАК - 4.
Бінокль має постійне збільшення в 7 крат РЕАЛЬНИХ, при діаметрі лінзи об'єктива в 50 мм. Фокусування центральне. Кільце налаштування на окулярі дозволяє підлаштувати зображення для правого ока окремо.
Важкий, потужний корпус з гумовими вставками приємний на дотик і комфортно лежить у руці. Бінокль досить компактний. Незважаючи на те, що в його конструкції лежить система PORRO, він займає зовсім небагато місця.
Якщо ви хочете купити відносно недорогий, компактний, але якісний бойовий бінокль, яким зручно користуватиметься, виберіть його. Робота з ним безперечно залишає масу позитивних емоцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bassell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.92 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 205 мм |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 7 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 7 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 6 849 ₴










