
Бензиновий Генератор COVAX EPH37700E Однофазний 3 кВт З Электростартером
27 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Производитель COVAX
- Тип топлива Бензин.
- Тип запуска Электрический пуск
- Количество фаз 1
- Розетки 2
- Особенности Вольтметр
- Тип установки Портативные (переносные)
- Напряжение, В 220
- Материал обмотки альтернатора Медь
- Класс Профессиональный
- Номинальная мощность кВт 2.8
- Максимальная мощность, кВт 3
- Назначение Для дачи
- Страна производитель Турция
- Цвет Черный
Двигатель и топливо
- Число цилиндров 1
- Тип двигателя 4-х тактный (одноцилиндровый)
- Тип охлаждения Воздушное
- Объем топливного бака 15 л
- Генератор Максимальная мощность 3 кВт
- Конструкция и особенности
- Колеса Нет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teksan Generator |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Електричний, Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | 210F |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴









