Приціл оптичний Trijicon Acog 4x32 BAC Dual illum Amber Chevron .223/5.56 BDC
95 160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прицільна сітка з шевроном призначена для пристрілки на відстані 100 метрів. Ширина шеврону біля основи становить 5,53 МОА, що становить 48 сантиметрів на дальності 300 метрів. Це дозволяє оцінити дальність до силуетних цілей. Має подвійне підсвічування (волоконна оптика забезпечує денне освітлення, а тритій висвітлює сітку прицілу вночі). Прицільна сітка відкалібрована для гвинтівок калібру 5.56 (.223) на дальність до 800 метрів.
Бренд - TRIJICON
Кріплення - Вівер \ Пикатинни
Вага, гр. - 428
Діаметр об'єктива, мм - 32
Кратність (збільшення) - 4х
Видалення вихідної зіниці, мм - 38,1
Поле зору (на 100м), м - 12,2
Країна виробник - США
Джерело енергії - Оптиковолокно + Тритиевый элемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trijicon |
| Країна виробник | США |
| Вага | 428 г |
| Видалення вихідної зіниці | 38 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 8 мм |
| Діаметр об'єктиву | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 32 х |
| Особливості | Водонепроникний |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 160 ₴

