Подарунок

Польовий Душ Туристичний Похідний Ємність-душ Для Води Sea to Summit Watercell X, 20 л
3 315 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Польовий Душ Туристичний Похідний Ємність-душ Для Води Sea to Summit Watercell X, 20 л»
Ємність для води Sea to Summit Watercell X — це зручний резервуар, який допоможе вам забезпечити себе водою в кемпінгу та під час трекінгу. Він легко складається до невеличких розмірів, має зручну 3D-форму, регулюєму систему кріплення та насадку для душу.
- 3D-форма забезпечує зручність заповнення та наливання
- підкладка виготовлена із міцного ТПУ, що не містить BPA та PVC, а також не впливає на смак і запах води
- зовнішній мішок виготовлений із стійкого до пошкоджень нейлону
- компактна, легко складається та займає мало місця у рюкзаку
- абсолютно герметична, не протікає
- широкий отвір для наливання води щільно закривається кришкою
- має зручну ручку, що регулюється
- кришка оснащена насадкою для душу з регулюванням напору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Вага | 245 г |
| Вид душу | Польовий |
| Об`єм | 10 л |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Товщина | 12.5 см |
| Ширина | 28.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴




