
Свічка Аварійна Тривалого Горіння 3 Часи Окопна Свічка В Жерстяній Банкі Блискуча Свічка Парафінова
60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dsa61
Окопна свічка 6 годин роботи.
Свічка розташована в корпусі жерстяної консервної банки та герметично закочена кришкою Easy Open, що забезпечує вологозахист під час її зберігання та транспортування. Усередині розміщений харчовий гідроочищений парафін разом із гофрованим картоном. Картон використовується в цій свічці для забезпечення гарного та щільного стовпу вогню. На відміну від звичайної свічки з фітилем, ця виділяє багато тепла та зможе забезпечити обігрівання невеликого млинця. А також її можна використовувати зі спеціальною сталевою конфоркою, яка постачається в комплекті або продається окремо (залежно від моделі свічки). На такій конфорці можна досить комфортно розігріти воду або приготувати їжу в каструлі або на сковороді.
Метод використання. Повністю відкрийте бляшану кришку. Підпаліть картонний ґніт (можна все відразу) і дайте йому розгорітися без вітру, хвилин 5. Коли свічка буде повноцінно горіти її вже буде важко загасити навіть у разі сильного вітру або дощу. Щоб загасити свічку, її необхідно накрити чимось плоским, щоб перекрити надходження кисню.
У закритих приміщеннях використовуйте під наглядом і не розташовуйте біля легкозаймистих предметів і матеріалів.
- Час горіння 2.5-3 години
- Мало диму
- Не тухне у разі вітру
- Не тьмяніє від дощу
- Виділяє багато тепла
- Можна використовувати з конфоркою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Ні |
| Вага свічки | 200 г |
| Вид свічки | Вулична |
| Висота свічки | 60 мм |
| Глибина свічки | 74 мм |
| Діаметр свічки | 74 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Наявність підставки | 0 шт. |
| Час горіння | 3 годин |
| Ширина свічки | 74 мм |
- Ціна: 60 ₴



