- Сумка: 100% нейлон
- Розміри: 12 x 7 x 4 см
- Діаметр лінзи: 25 мм
- Вага з сумкою: 220 г
- 10-кратне збільшення
- поле зору: 101 м / 1000 м
- вихідна зіниця: 2,48 мм
- точне діоптрійне регулювання
- включно з сумкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 255 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴









