До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ.
Відео про ножі серії 8Cr13MoV
Ця модель була випущена за проєктом компанії Grand Way. Продумана геометрія товстого клинка, загартованого до 59 HRC, поєднує високу міцність і гарну "різаність". Приємну важкість ножу надають сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріплює клинок і колодка в єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — це осьовий замок «Axis Lock». Міцний сталевий стрижень впевнено замикає клинок у відкритому положенні, а тугі омегаоподібні пружини забезпечують надійну фіксацію. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу Micarta. Мікарта — товарний знак фірми Paper Internationa і є волокнистим матеріалом високої якості. Композиція фенольних смол і тканини має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна.
Тепла на морозі, шорстка мікарта приємна на дотик і не ковзає навіть у мокрій руці. Хвилясті накладки мають тритоновий забарвлення, що надає цій моделі об'ємний 3D-ефект, а спеціальне оброблення колодки забезпечує комфортне утримання ножа та неповторний зовнішній вигляд. Шпіньки на клинку забезпечують відкриття ножа однією рукою, а симетричний дизайн буде однаково зручним і правшам і лівшам. Наявність кліпси, а також невеликі розміри ножа в складеному вигляді, забезпечують зручне постійне носіння ножа із собою. Безкомпромісна міцність і надійність цього ножа поєднується з передовим дизайном.
Найточніший «тактичний» ніж для екстремальних умов експлуатації.Крупний, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання й екстремальних ситуацій.Крупний, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання і екстремальних ситуацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 140 |
| Матеріал ручки | Mikarta |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Axis Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴






