До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- XXL (КОРИЧН) -A або ЧЕХОЛ- XXL (ЧЕРН) -A Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ. Ця модель була випущена за проєктом компанії Grand Way.
Відео про ножі серії 8Cr13 MoV
Продумана геометрія клинка, загартованого до 59 HRC, має чудове поєднання міцності та гарного різання. Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, що скріплює клинок і міцну ручку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G 10. Цей міцний композит має довговічність і стійкість до вологи. Колодка приємна на дотик і не ковзає навіть у мокрій руці, забезпечуючи комфортне утримання ножа.
Шпіньки на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Збалансований якісний ніж оригінального дизайну та чудовою ергономікою не залишить байдужим навіть найвимогливішого покупця. Збалансований якісний ніж оригінального дизайну з чудовою ергономікою не залишить байдужим навіть найвимогливішого покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 145 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴







