ЗАСТОСУНОК + ПОДАРУНОК
Під час купівлі складаного ножа Е-111 — у подарунок КЛЮЧ ОСЕВИЙ
*Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятися від зображення.
Акція діє тільки для троянди.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Потужний і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання й чудову проникну здатність.
Відео про ножі Е-серії
Приємну важкість ножу надають міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, скріплювальна клинок і ручка, міцність якої забезпечується великою кількістю втулок. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Унікальна ергономічна форма колодки безпечна в роботі, завдяки насічкам і упору.
Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного червоного дерева. Деревина, використовувана для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка до вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Шпеник і спеціальний виступ на клинку, а також конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Великий, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання та екстремальних ситуацій.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) — AЦупний, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання й екстремальних ситуацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 152 |
| Матеріал ручки | Червоне дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴









