Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Недовжений, масивний і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання і чудову проникність.
Відео про ножі Е-серії
Приємну важкість ножу надають міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, скріплювальну клинок і колодку. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це лінійний замок, що добре себе зарекомендував. Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Особливий шарм ножа надає больстер із деревини іншого кольору та текстури.
Шпеник на клинку, а також конструкція замка дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.Невеликий, ергономічний, міцний, надійний і універсальний ніж.Невеликий, ергономічний, міцний, надійний і універсальний ніж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 111 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 128 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴









