ЗАСТОСУНОК + ПОДАРУНОК
Під час купівлі нескладного ножа 003 WJ — у подарунок НІЖ 60016 (15 в 1)
*Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятися від зображення.
Акція діє тільки для троянди.
Ножі скандинавського типу вже не одну сотню років слугують вірою й правдою мисливцям і рибалкам. Лаконічний дизайн ножів, чудові споживчі характеристики — ось ті основні переваги, які, як магнітом, донині притягує до них прихильників ножів.
Grand Way 003 WJ типовий представник скандинавського, а якщо точніше — шведської родини ножів. Спуски виведені нижче середини клинка, невелика довжина леза, дуже пологовий радіус зниження обуха до вістря, що створює «листовидкість» клинка, ось основні риси шведського типу ножів.
Якісний розріз ножа забезпечується сталлю 8Cr13MoV. Сталь прекрасно тримає заточування, має неабияку опірність до корозії, а також чудові характеристики міцності. Конструктивно ніж 003 WJ — Full Tang, що означає виконання клинка та хвостовика з єдиної сталевої заготовки. Хотіла б звернути Вашу увагу на те, як виготовлена ручка ножа. Зазвичай, у Фултангах колодка або формується навколо хвостовика (якщо це гумово-полімерні матеріали), або здійснюється як накладка на хвостовик. Тут же в суцільній заготовці з червоного дерева фрезерується паз, куди вкладається хвостовик ножа та кріпиться акуратними заклепками, одна з яких є трубчастою і є за сумісництвом темлячним отвором.
Колодка овального перерізу, з підпальцевою виїмкою і дрібною, «шорсткою» насічкою в нижній частині. Ніж комплектується заглибними піхвами, з поясним підвісом, виготовленими зі шкіри вищого ґатунку, з тисненим малюнком.
Прекрасний ніж, який насамперед вирізняється своїми чудовими споживчими властивостями. Чудова сталь клинка, колодка червоного дерева, міцність конструкції, ось ті чинники, на які варто звернути увагу під час знайомства з цим ножем. Абсолютно гідний ніж. Передректорний ніж, який насамперед виділяється своїми чудовими споживчими властивостями. Чудова сталь клинка, колодка червоного дерева, міцність конструкції, ось ті чинники, на які варто звернути увагу під час знайомства з цим ножем. Абсолютно гідний ніж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 165 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴






