До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Ніж класичного дизайну. Поєднання сучасних технологій, традиційних матеріалів і класики, що не старіє. Чудовий клинок зі скандинавськими спусками, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі марки 8Cr13MoV, збалансований склад якої забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність.
Геометрія клинка розрахована на якісне різання різноманітних матеріалів, що робить цю модель універсальним інструментом корисним у різноманітних ситуаціях. Колодка виготовлена з міцного та стійкого червоного дерева. Деревина бубінги, крім краси, має чудову стійкість до вологи, гниття й шкідників. Приємна на дотик, нековзна ручка класичної форми з красивою текстурою дерева та додатковим рифленням комфортно лягати в будь-яку руку. Осьовий гвинт дає змогу проводити регулювання зусилля розкриття клинка.
Клинок цього ножа закривається у відкритому положенні надійним важільним замком (lock back). Надійний, відпрацьований у виробництві та простий закреп робить роботу з цим ножем зручною й безпечною. Класичний дизайн, традиційні матеріали в сучасному виготовленні. Дрібні роботи, оброблення риби, похід за грибами, або просто легкий і необтяжливий інструмент на всяк випадок — це про цей ніж.Неагресивний, простий і надійний ніж із добрим клинком. Це найтонша маленька складана фінка!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 105 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 65 |
| Матеріал ручки | Червоне дерево |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Back Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴




