Олень Б — це ніж ручної роботи українського виробництва. Ніж виготовлений з урахуванням параметрів, які роблять ніж придатним для використання в похідно-польових умовах.
Є в нього та відповідний зовнішній вигляд — тематичне оформлення. Плоскі поверхні клинка ножа прикрашені витравленим зображенням оленя та іншими малюнками на звірно-вохотничному тематику.
Колодка ножа Олень Б є поєднанням сталі та дерева з водовідштовхувальним просоченням. Завдяки цьому можна не турбуватися про намокання і вологість.
Клинок виготовлений із якісної неіржавкої сталі 65Х13. Ця марка сталі забезпечує йому потрібні характеристики пружності, опору на зламі та зносостійкості. Клинок Олена Б точиться без проблем і в похідних умовах, а підтримувати гостроту його клинка, водночас зовсім не складно.
За характеристиками та якістю виготовлення Олень Б — це ніж ручної роботи, який є гарним робочим ножем для виконання різних завдань у польових умовах. За допомогою нього можна обробити дрібну дичину, нарізати продукти й облаштувати табір.
Ніж Олень Б укомплектований шкіряними піхвами-чохлом на вільній підвісі, у яких його зручно носити та зберігати
Купившим модель цього ножа, не потрібні спеціальні роздільні здатності. Разом із ножем Олень Б ви отримуєте експертний висновок, що цей ніж не має параметрів, які відносять його до категорії холодного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 158 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 112 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 160 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴





