Мисливський ніж — один із головних помічників на полюванні, у поході або експедиції. Гарний мисливський ніж, яким і є Ведмідь, має здатність довго утримувати гостроту, бути зручним у різі, і справлятися з різними завданнями в польових умовах.
Мисливський ніж Ведмідь — це гарний вибір для похідно-польових умов: ним можна обробляти та чистити дичину та рибу, наробити щіпок або стружки для багаття, підрубати гілки, заточити кілочок.
Клинок ножа виготовлений із неіржавкої сталі марки 65Х13. Вона використовується у промисловому виробництві різального, медичного та іншого інструменту, тому вона, як жоден інший сорт сталі, добре підходить для виготовлення ножів. Застосування такої сталі під час виготовлення клинка, у поєднанні з її термообробкою, наділили ніж Ведмідь такими властивостями:
помірна твердість 57-58 одиниць за Роквеллом у поєднанні з гнучкістю;
безпроблемність заточування;
гострота різальної крайки зберігається надовго;
корозійна стійкість.
Обидві плоскі поверхні клинка покриті зображеннями ведмедя, тематичними орнаментами та візерунками, нанесеними за допомогою травлення. Дерев'яні накладки ручки, яка зручно лежить у руці, пройшли оброблення просоченням, що забезпечує їх вологостійкість.
Як і інші мисливські ножі, — «Ведмідь» купити варто купити, якщо ви підшукуєте тематичний подарунок своїм близьким, друзям або колегам. Практичні піхви-чохол зі шкіри, що йдуть у комплекті, забезпечують надійну фіксацію ножа, зручне носіння його на ремені та зберігання весь інший час.
Немає жодних препон для того, щоб купити ніж Ведмідь: він не належить до категорії холодної зброї, що й підтверджує факт, що додається до нього, експертизи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 161 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 112 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 176 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 273 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴





