Ніж Архар — це виріб ручної роботи, українського виробництва. Це ніж мисливців і туристів, зроблений спеціально для використання в похідно-польових умовах.
Клинок Архара виготовлений із якісної неіржавкої сталі марки 65Х13. Ця марка сталі використовується в промисловості для виробництва різних різальних інструментів, а також інших виробів медичної або господарсько-побутової сфери. Тому сталь 65Х13 практично ідеальна для ножів такого типу:
• Клинок отримує чималий запас на зношування.
• Антикорозійна стійкість дає змогу не боятися вологи.
• Клинки з такої сталі легко точити в похідних умовах.
Обидві плоскі поверхні клинка прикрашені зображеннями гірського барана-архара та тематичними рослинними візерунками, нанесеними на ніж методом травлення.
Колодка ножа формують дерев'яні накладки, закріплені на сталевій хвостовій частині клинка. Натуральне дерево оброблене просоченням, що підвищує водостійкість колодки.
У комплекті з ножем постачаються якісні шкіряні піхви на вільному підвісі, які зручно носити на ремені або зберігати в них ніж весь час.
Ніж Архар не належить до категорії холодної зброї, не вимагає спеціальної роздільної здатності та реєстрування, що й підтверджує висновок експерта, що додається до нього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 189 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴







