Гострий ніс — це ніж ручної роботи, виготовлений в Україні. Ніж має форму клинка, яка оптимальна для різальних робіт. Він гарний як кухонний ніж — що в умовах польових, що в домашніх.
Водночас Гострий ніс є гарним варіантом для полювання та походів, ніж є справжнім універсалом.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 65Х13, з твердістю до 57-58 одиниць за Роквеллом і чудово проявляє себе під час оброблення риби та дрібної дичини.
Клинок ножа Гострий ніс легко точиться в похідних умовах, досить зносостійкий і водночас нескоро втрачає належну заточування
З обох боків плоскі поверхні клинка прикрашені зображенням мисливського собаки та іншими малюнками схожої тематики.
Ручка класичного виготовлення, з накладками з натурального дерева, після просочення, що отримала властивості водостійкості.
Ніж Гострий ніс комплектується ніж шкіряними піхвами на вільному підвісі, з яким його зручно носити на ремені в польових умовах або зберігати його весь інший час
Цей ніж не є холодною зброєю, і призначений виключно для туристичного та господарсько-побутового використання, що й підтверджує експертний висновок, що додається до нього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 133 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 140 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 165 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 273 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴








