«Робінзон» — це класична модель мисливського ножа. Цей ніж ручної роботи є вдалим поєднанням дизайну та функціональності.
Клинок зроблений зі сталі 65х13. Неіржавка сталь цієї марки добре підходить для ножів, які призначені для використання в похідно-польових умовах.
Клинок ножа пружний, має достатню твердість і непоганий запас зносостійкості. Твердість клинка міститься в діапазоні 56-58 одиниць за Роквеллом.
До того ж ножі із 65х13 мають гарну корозійність. Вони легкі в заточуванні, а щодо догляду не особливо вибагливі.
За допомогою травлення на бічні поверхні ножа нанесені малюнки та візерунки мисливської тематики.
Колодка зроблена з металу з накладками з дерева твердої породи — дуба. Оскільки накладки колодки оброблені водовідштовхувальним просоченням, то вони не псуються ні зовні, ні функціонально після впливу вологи та вогкості.
Ніж укомплектований міцними піхвами з якісної шкіри. Ножни-чохол легко надягаються на ремені та інші елементи вашого спорядження.
До «Робінзона» додається експертний висновок, що підтверджує, що ця модель ножа — не холодна зброя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 128 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 176 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴





