Під час вибору ножів ми очікувано від них універсальності, прагнемо практично ідеал. Але, як показує практика, такого не буває.
Однак, як не дивно, саме ножі для конкретної мети та певних умов використання можуть забезпечити свого власника багатозадачність.
Ніж «Рибальський-1» має відповідні розміри як для оброблення великої або середньої рибини, так і чищення дрібної рибки, нарізання хліба й овочів.
Гарний «Рибальський-1» і як просто похідний ніж — для тієї ж польової кухні, для організації табору та багаття
Клинок ножа зроблений неіржавкої сталі марки 65x13, яка є однією з найприйнятніших для таких інструментів.
Навіть за наявних середніх показників твердості (56-58 одиниць за Роквеллом) — клинок у «Рибальського-1» досить пружний і має чималий запас зносостійкості.
Ніж легко заточується, правиться й не вимагає особливого догляду. Крім цього, ніж дуже корозійний.
«Рибальський-1» — це нескладаний ніж ручної роботи, що є поєднанням класичного стилю. Він прикрашений гарним тематичним візерунком і орнаментом — з рибами та рослинами
Ергономічна ручка виготовлена з якісної деревини зі спеціальним просоченням, яка дає змогу використовувати ніж в умовах підвищеної вологості та надовго зберігає належний зовнішній вигляд колодки.
Ніж комплектується ножами зі щільної шкіри. Вони легко кріпляться на ваш одяг і спорядження
Ця модель ножа не належить до категорії холодної зброї, що підтверджує висновок експертизи, що додається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 147 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴





