Єгерь — це мисливський ніж ручної роботи, виготовлений українськими майстрами. Модель ножа створена спеціально для використання в похідно-польових умовах.
Клинок мисливського ножа Єгерь зроблений із якісної неіржавкої сталі марки 65Х13.
Марка цієї сталі створювалася спеціально для виготовлення різальних інструментів — промислового, медичного та харчового призначення.
Сталь цієї марки добре показує себе під час експлуатації на зношування, а за належного термооброблення має потрібну твердість і здатність зберігати гостроту. Також сталь марки 65Х13 є й корозійностійкої.
Тому не дивно, що вона часто використовується для виготовлення ножів та інших інструментів господарсько-побутового призначення.
Обидві площини ножа Єгерь прикрашені художньо-декоративними зображеннями та візерунками на мисливському тематику.
Колодка ножа є поєднанням металу та дерева з просоченням, зробленою для кращої вологостійкості.
У комплекті з ножем йдуть шкіряні піхви, що полегшують його зберігання і транспортування
Ніж Єгерь ручної роботи, виготовлений в Україні, не є холодною зброєю, для її придбання потрібні спеціальні дозвільні документи та подальша реєстрація у відповідних органах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 202 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴






