«Мисливець» — це мисливський ніж ручної роботи українського виробництва. Клинок цього ножа зроблений із якісної неіржавкої сталі 40X13. Ця сталь призначається для виготовлення різальних інструментів і деталей, які постійно перебувають у роботі під навантаженнями. Тому вона є чудовим варіантом для виготовлення клинків, які використовуються на полюванні та в похідно-польових умовах взагалі. Цей сорт сталі вирізняється стійкістю до корозії й чудово працює навіть в умовах підвищеної вологості.
Обидві плоскі поверхні клинка прикрашені зображеннями стрільця-повідника, а також іншими тематичними малюнками, нанесеними туди за допомогою травлення. Продумані форми дерев'яної колодки роблять цей ніж зручним у роботі. До того ж вона пройшла оброблення спеціальним просоченням, що підвищило її захисні та водовідштовхувальні властивості.
Ніж Мисливець, попри деякі декоративні елементи, абсолютно функціональний і може не раз стати в пригоді вам у похідних умовах. Ніж продається відразу оптимально заточеним і готовим до використання. Неіржавка сталь клинка, надійна ручка та художнє оформлення роблять його не тільки вірним товаришем мисливців і туристів, але й чудовим тематичним подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 40X13 |
| Маса, г | 190 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 55-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴





