Ніж складаний E-24
Сучасний,компактний складаний ніж GrandWay E-24. Літера «E», з якою починається артикул ножа, означає, що ніж належить до лінійки EDC ножів. Термін EDC (every day carry) дослівно означає «для щоденного носіння» і передбачає під собою те, що ніж, крім свого стильного дизайну, і комфортного перебування в кишені, вміє виконувати масу міських завдань, що щодня виникають. E-24 — це зовсім невеликий ніж, у складеному стані його довжина становить приблизно 100 мм, а вага трохи більш ніж 100 г. Ніж має неагресивний стриманий дизайн, що в протіху, не позбавляє його привабливості.
Клинок ножаGrandWay E-24 має форму SpearPoint (коп'єподібний). Фальшлезво без заточування, розміщене на скосі обуха, зміцнює вістря та полегшує клинку проникнення в розрізаний матеріал під час коляторної дії ножем. Спуски — слабо вигнуті, від середини клинка. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок ножа, це мартенситна сталь із середнім вмістом вуглецю. Безумовно, така сталь дещо м'якша, ніж 440С, але й має свої переваги, як-от здатність прекрасно приймати заточування і найвища корозійна стійкість, у лінійці 440 сталей.
Колодка ножа має прямокутний переріз і, попри прості форми, може бути прикладом ергономічності. В оздобленні колодки застосований березовий кап. Застосування капів як матеріалу для виготовлення ручок і накладок дає змогу отримати дуже незвичайну деревину зі складною текстурою волокон, одну з найшанованіших за свою красу. Повністю переваги дерев'яних ручок розкриваються взимку. Натуральна деревина навіть на морозі продовжує залишатися теплою й дає змогу комфортно працювати ножем без рукавичок.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок LinerLock, який вирізняється простотою конструкції, стійкістю до забруднень і можливістю відкривати та закривати ніж однією рукою.
Компактні розміри та невелика вага ножа GrandWay E-24 роблять його чудовим супутником у подорожах поїздом або автобусі, а також за щоденного носіння в міських умовах. Створити бутерброд, почистити яблуко, відрізати дріт — це далеко не повний перелік завдань, які ви легко можете виконувати, бувши власником такого ножа.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (ЧОРН) — BCочасний,компактний складаний ніж GrandWay E-24.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 100 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 115 |
| Матеріал ручки | Кап берези |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴





