Нож складной E-22
Grand Way Е-22 — стильний міський ніж від компанії.
Літера «Е» в артикулі ножа означає, що ніж належить до лінійки так званих EDC (everydaycarry) ножів, що в перекладі з англійської означає: «для щоденного носіння». Філософія EDC не накладає на ніж обмежень за його дизайном, але робить упор на його практичність і універсальність у повсякденному застосуванні. Клинок ножа має досить популярну форму типу Droppoint (зі зниженням лінії обуха), зі слабко вигнутими спусками від середини. Дроп-пійнт — розумний компроміс між різальною і проникною здатністю, зі збереженням міцності властивостей вістря ножа. Такі клинки, через свої особливості, найбільш поширені серед мисливських і туристичних ножів. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок, трохи поступається за твердістю лідеру топа лінійки 440 сталей — 440С, але водночас має свої позитивні переваги, серед яких здатність чудово приймати заточування, і найвище корозійне стійкість, у лінійці 440 сталей.
Колодка ножа чудово опрацьована на предмет ергогномічності. Всі підпальцеві виїмки зручні, оптимальні за розміром і своїм розташуванням. Як накладка колодки використаний пофарбований у сріблястий колір алюміній із рельєфною поздовжньою текстурою. Для прихованого носіння ножа передбачена однопозиційна, сталева кліпса. Хотіла б зазначити ще одну приємну, конструктивну особливість колодки — затискаючи ніж у долоні, подушки пальців чітко потрапляють на текстуровану дерев'яну накладку, розташовану на лицьовій частині колодки, що безсумнівно зробить набагато більш приємним користуванням ножем у холодну пору року.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок Liner Lock, який вирізняється простотою конструкції, стійкістю до забруднень і дає змогу відкривати та закривати ніж однією рукою. Наявність двостороннього шпеника на клинку неабияк полегшує використання ножа лівою рукою.
Grand Way Е-22 — це ошатний сучасний міський ніж, який допоможе своєму власнику швидко та без особливих зусиль уобразити бутерброд, почистити яблуко, відрізати дріт, розкрити посилку.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (ЧОРН)-B НА КНОПКЕСтильний міський ніж Е-22 від компанії GrandWay
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 110 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish, Anodized |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




