Ніж складаний E-49
Стильний міський ніж Е-49 від компанії Grand Way. Літера «Е» в артикулі ножа означає, що ніж належить до лінійки так званих EDC( every day carry) ножів, що в перекладі з англійської означає: «для щоденного носіння». Філософія EDC не накладає на ніж обмежень за його дизайном, але робить упор на його практичність і універсальність у повсякденному застосуванні.
Клинок ножа має дуже популярну форму типу Clip Point. «Кліп-пійнт» — має велику проникну здатність, за збереження своїх різальних властивостей, але має менш міцне вістря, ніж наприклад, клинки типу «дроп-пійнт».Такі клинки найпоширеніші серед багатоцільових робочих і туристичних ножів. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок, трохи поступається за твердістю лідеру топа лінійки 440 сталей — 440С, але водночас має свої позитивні переваги, серед яких здатність чудово приймати заточування, і найвище корозійне стійкість, у лінійці 440 сталей.
Колодка ножа є двома потужними сталевими лайнерами, стягнутими між собою гвинтами. Форма колодки досить проста, але надзвичайно зручна. Для прихованого носіння ножа передбачена однопозиційна сталева кліпса. Хотіла б зазначити ще одну приємну, конструктивну особливість колодки — затискаючи ніж у долоні, подушки пальців чітко потрапляють на текстуровану дерев'яну накладку, розташовану на лицьовій частині колодки, що безсумнівно зробить набагато більш приємне користування ножем у холодну пору року.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок Frame Lock. Фрейм лок, це силова версія лайнер-лока, тому що як запірний елемент виступає не пластина, а безпосередньо частина самого лайнера. Е-49 — це якраз той випадок, коли «живий», ніж має трохи інший вигляд, ніж на фото. «Титанове» покриття колодки має дуже цікавий вигляд з дерев'яною накладкою, а такі ж «тітанові» спуски чудово поєднуються із сатинованою площиною клинка.
Гідна дизайнерська робота. Однозначно цікавий, міцний ніж, який унаслідок своєї міцної конструкції може використовуватися як у місті, так і на природі.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.Стильний міський ніж Е-49 від компанії Grand Way.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 117 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish, Black Oxide |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



